Dnia 20 maja 2016 r. w Zespole Szkolno – Gimnazjalnym w Sieteszy miał miejsce V Gminny Konkurs Ortograficzny, w którym liczny udział wzięli uczniowie ze szkół naszej gminy. Uczestnicy zmagali się z ortograficznymi zadaniami, pogrupowanymi zgodnie
z wiekowymi kategoriami, od kl. IV SP począwszy, a na kl. III Gim. skończywszy. W każdej
z kategorii wyłoniony został jeden laureat, któremu przyznany został tytuł „Mistrza Ortografii”. Przebieg i wyniki konkursu ilustruje zamieszczony poniżej protokół. Fundatorem nagród książkowych było Stowarzyszenie EWiS w Kańczudze, a sponsorami poczęstunku dla uczniów była Piekarnia „Rozbórz” i sklepik szkolny w Sieteszy. Serdecznie dziękujemy!!
PROTOKÓŁ
W dniu 20. 05.2016 r. w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym w Sieteszy odbył się etap gminny V Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego o tytuł „Mistrza Ortografii” zorganizowanego przez mgr Dorotę Wójcik i mgr Jolantę Telegę. „MISTRZOWIE ORTOGRAFII” otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Stowarzyszenie EWiS
w Kańczudze. W konkursie wzięło udział 35 uczniów z 7 szkół gminy Kańczuga.
Komisja w składzie:
1. Anna Szałyga - Siry
2. Renata Bąk
3. Katarzyna Telega –Michalik
4. Renata Bąk
5. Magdalena Gadamska
6. Wioletta Cieślińska
7. Magdalena Kościńska
8. Elżbieta Żak
9. Dorota Wójcik
10. Jolanta Telega
11.Danuta Żygadło
12. Małgorzata Chrobak
Komisja wyłoniła następujących „Mistrzów Ortografii” poszczególnych klas:
kl. IV SP
L.p |
Nazwisko, imię ucznia |
Ilość uzyskanych punktów |
Szkoła |
nauczyciel opiekun |
1. |
Adamska Kinga |
89,5 |
SP Kańczuga |
Magdalena Laska |
Kl. V SP
L.p |
Nazwisko, Imię Ucznia |
Ilość uzyskanych punktów |
Szkoła |
Nauczyciel opiekun |
1. |
Wojdyło Karolina |
92 |
ZSG Rączyna |
Magdalena Kościńska |
KL. VI SP
L.p |
Nazwisko, imię ucznia |
Ilość uzyskanych punktów |
Szkoła |
Nauczyciel opiekun |
1. |
Ormicka Kaja |
94,5 |
SP Kańczuga |
Wioletta Cieślińska |
Kl. I GIMNAZJUM
L.p |
Nazwisko, imię ucznia |
Ilość uzyskanych punktów |
Szkoła |
Nauczyciel opiekun |
1. |
Batycka Klaudia |
89 |
ZSG Siedleczka |
Magdalena Gadamska |
Kl. II GIMNAZJUM
L.p |
Nazwisko, imię ucznia |
Ilość uzyskanych punktów |
Szkoła |
Nauczyciel opiekun |
1. |
Makowiecki Sebastian |
95 |
ZSG Sietesz |
Jolanta Telega |
KL. III GIMNAZJUM
L.p |
Nazwisko, imię ucznia |
Ilość uzyskanych punktów |
Szkoła |
Nauczyciel opiekun |
1. |
Mroczka Marcel |
88 |
ZSG Siedleczka |
Magdalena Gadamska |
Miejscowość i data: Sietesz, 20. 05. 2016r.
Lista uczestników V Gminnego Konkursu Ortograficznego w Zespole Szkolno – Gimnazjalnym w Sieteszy
Szkoła Podstawowa - 20. 05. 2016r.
l.p |
Kod ucz. |
Imię i nazwisko ucznia |
Klasa |
Szkoła |
Opiekun |
Ilość uzyskanych punktów |
1. |
A01 |
Karol Fajger |
IV |
ZSG Sietesz |
Dorota Wójcik
|
88,5 |
2. |
A02 |
Aleksandra Makowiecka |
V |
ZSG Sietesz |
Dorota Wójcik
|
91 |
3. |
A 03 |
Iga Rożek |
V |
ZSG Sietesz |
Dorota Wójcik
|
90,5 |
4. |
A04 |
Kinga Adamska |
IV |
SP Kańczuga |
Magdalena Laska
|
89,5 |
5. |
A05 |
Przemysław Chmiel |
V |
SP Kańczuga |
Elżbieta Słonina |
74,5 |
6. |
A06 |
Kaja Ormicka |
VI |
SP Kańczuga
|
Wioletta Cieślińska
|
94,5 |
7. |
A07 |
Natalia Krupa |
IV |
ZSG Krzeczowice |
Renata Bąk |
72 |
8. |
A08 |
Maja Brud |
V |
ZSG Krzeczowice |
Renata Bąk |
88 |
9. |
A09 |
Magda Kiszka |
VI
|
ZSG Krzeczowice |
Monika Ciapa |
76 |
10. |
A10 |
Krystian Skubisz |
IV |
ZSG Łopuszka Wielka |
Danuta Żygadło |
88,5 |
11. |
A12 |
Kacper Skubisz |
VI |
ZSG Łopuszka Wielka |
Anna Szałyga- Siry |
90 |
12. |
A14 |
Magdalena Suchodolska |
V |
ZSG Pantalowice |
Monika Ciapa |
83 |
13. |
A15 |
Natalia Ossolińska |
VI |
ZSG Pantalowice |
Monika Ciapa |
84 |
14. |
A16 |
Julia Stańko |
IV |
ZSG Siedleczka |
Małgorzata Chrobak |
81 |
15. |
A17 |
Sandra Krzan |
V |
ZSG Siedleczka |
Małgorzata Chrobak |
89 |
16. |
A19 |
Julia Śmiałek |
IV |
ZSG Rączyna |
Elżbieta Żak
|
66 |
17. |
A20 |
Karolina Wojdyła |
V |
ZSG Rączyna |
Magdalena Kościńska |
92 |
18. |
A21 |
Jan Kościński |
VI |
ZSG Rączyna |
Magdalena Kościńska |
81 |
Gimnazjum - 20. 05. 2016r.
l.p |
Kod ucz. |
Imię i nazwisko ucznia |
Klasa |
Szkoła |
Opiekun |
Ilość uzyskanych punktów |
1. |
B01 |
Julia Pakosz |
I |
ZSG Krzeczowice |
Renata Bąk
|
81 |
2.
|
B02 |
Piotr Cieleń |
II |
ZSG Krzeczowice |
Monika Ciapa |
87 |
3. |
B03 |
Natalia Wrona |
III |
ZSG Krzeczowice |
Renata Bąk
|
80 |
4. |
B04 |
Klaudia Batycka |
I |
ZSG Siedleczka |
Magdalena Gadamska |
89 |
5. |
B05 |
Dominika Sowa |
II |
ZSG Siedleczka |
Magdalena Gadamska |
90 |
6. |
B06 |
Marcel Mroczka |
III |
ZSG Siedleczka |
Magdalena Gadamska |
88 |
7. |
B07 |
Martyna Sobal
|
I |
ZSG Sietesz |
Jolanta Telega |
78 |
8. |
B08 |
Sebastian Makowiecki |
II |
ZSG Sietesz |
Jolanta Telega |
95 |
9. |
B09 |
Kamila Dudek |
III |
ZSG Sietesz |
Jolanta Telega
|
76 |
10. |
B10 |
Dominik Łysiak |
I |
ZSG Łopuszka Wielka |
Anna Szałyga- Siry |
68 |
11. |
B11 |
Aleksandra Żygadło |
III |
ZSG Łopuszka Wielka |
Danuta Żygadło |
85 |
12. |
B12 |
Adżelika Czepiel |
I |
ZSG Pantalowice |
Katarzyna Telega – Michalik |
75 |
13. |
B13 |
Kacper Szumierz |
II |
ZSG Pantalowice |
Katarzyna Telega – Michalik |
84 |
14. |
B14 |
Joanna Moszyńska |
III |
ZSG Pantalowice |
Katarzyna Telega – Michalik |
71 |
15. |
B15 |
Albertyna Śmigiel |
I |
ZSG Rączyna |
Magdalena Kościńska |
68 |
16. |
B16 |
Dominika Kardasińska |
II |
ZSG Rączyna |
Elżbieta Żak |
85 |
17. |
B17 |
Karolina Hejnosz |
III |
ZSG Rączyna |
Elżbieta Żak |
85 |