STRONA ARCHIWALNA

 

 

 


 

Oficjalnie zakończyliśmy dzisiaj rok szkolny 2020/2021. Pożegnaliśmy również naszych już Absolwentów - ósmoklasistów, którym jeszcze raz życzymy powodzenia na wszystkich obranych ścieżkach.

 

Poprawiony (piątek, 25 czerwca 2021 14:24)

Więcej…

 

Miło nam poinformować, iż uczniowie kl. IV pod kierunkiem P. Jolanty Telegi uczestniczyli w XI OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA DZIECI „BEZPIECZNIE NA WSI MAMY – OD 30 LAT Z KRUS WYPADKOM ZAPOBIEGAMY”. Otrzymali z tego tytułu pamiątkowe dyplomy oraz czapki, które latem z pewnością przydadzą się do ochrony głów przed gorącymi promieniami wakacyjnego słoneczka. Cieszymy się, że trwająca pandemia nie odebrała naszym Czwartoklasistom chęci do udziału w Konkursie.

Więcej…

 

W ubiegłym roku szkolnym szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej uczestniczyła w projekcie BOHTERON . Jest to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

Nasi uczniowie przygotowywali wówczas kartki dla Powstańców, które następnie zostały im przekazane. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na odpowiedź. Mieliśmy nadzieję, że być może uda się nam nawiązać korespondencję z Powstańcami. I nie zwiedliśmy się. Co prawda kartka od Powstańca bardzo dłuuuugo do nas wędrowała (zapewne pandemia opóźniła jej doręczenie), ale w końcu
dotarła do naszej szkoły. Odebranie jej dostarczyło wielu niezapomnianych emocji i wzruszeń. Dziękujemy Panu Bogdanowi Bartnikowskiemu pseudonim „Mały” za to, że poświęcił swój czas
i odpowiedział na przesłaną przez nas kartkę, której nadawcą była Julia Trojanowska z obecnej kl. VI.

Więcej…

 
Aktualności dnia

Dzisiaj jest: Wtorek
27 Lutego 2024
Imieniny obchodzą
Aleksander, Anastazja, Auksencjusz,
Gabriel, Gabriela, Honoryna, Leander,
Leonard, Sierosława

Do końca roku zostało 309 dni.
Zodiak: Ryba
WAKACJE
ZA
-----------------------------
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość