Znalezione obrazy dla zapytania piłka ręczna grafikaW dniu 09.12.2016r. w Zarzeczu odbyły się POWIATOWE ZAWODY W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy V i VI SP, które kilka dni wcześniej po zwycięstwach nad zespołem SP w Rączynie oraz zespole SP w Kańczudze zajęły I miejsce w zawodach gminnych.

W zawodach powiatowych  w swoim pierwszym meczu reprezentacja naszej szkoły zmierzyła się z zespołem SP w Zarzeczu, drużyną która była obrońcą tytułu z poprzedniego roku. Po wyrównanej 20 minutowej rywalizacji drużyna nasza przegrała z zespołem Zarzecza 1-3.

Po krótkiej przerwie zespół naszej szkoły zmierzył się z drużyną SP w Gaci. Ten mecz zakończył się wynikiem 6-1 dla naszego zespołu. W trzecim meczu zespół SP Zarzecze zwyciężył z zespołem SP w Gaci. Końcowa klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco: